II Open Data Forum

II Open Data Forum

II Open Data Forum

Другий регіональний OPENDATAFORUM, під час якого буде презентована перша в Україні онлайн система відкритих бюджетів міських шкіл, що впроваджуватиметься у школах міста.

II OPENDATAFORUM ставить на меті презентувати громаді Херсонщини можливості використання відкритих державних даних у різних сферах життєдіяльності задля підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості регіонів, а також стимулювання відкритості влади.

Минулого року цей Форум відвідали із докладами представники таких організацій та компаній, як GoogleUkraine, Американські Рад з Міжнародної освіти, Британська Рада, Програма розвитку ООН в Україні, Центр політичних студій та аналітики, профільні державні установи та комунальні заклади міста.
Цього року в 2 рази більше спікерів – ще більше можливостей для локальних громад.

Організатори запрошують до участі у Форумі громадські організації, IT-компанії, державні та комунальні установи, ЗМІ та просто активних громадян в якості слухачів, спікерів чи партнерів заходу. Реєстрація відкрита до кінця серпня за посиланням: bit.ly/ks-ODF

Якщо у вас є успішні кейси щодо впровадження сучасних інформаційних технологій у сфері відкритих даних, прозорості влади чи інвестиційного розвитку регіону, ви можете презентувати їх під час Форуму. Якщо ви готові підтримати захід інформаційно, технічно, фінансово чи іншим способом, ви матимете можливість стати партнером, про вас буде включена інформація в усі роздаткові матеріали заходу та зможете розмістити свої банери, стенди на Форумі.

Організаторами Форуму виступають Херсонський обласний благодійний фонд «Об’єднання», Херсонська громадська організація «Центр досліджень суспільства» за підтримки Херсонської міської ради.

Детальніше: http://odf-2016.fundunion.org/
Начало:

08.09.2016 09:00

Конец:

09.09.2016 18:00

Взносы и билеты

Бесплатно

У этого события нет вступительного взноса

Место проведения события

Адрес:

Херсон, ул. Ушакова, 37

GPS:

46.6373318, 32.61548770000002

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Другие события в нашем городе

Events Pro  |  Информация: Там не было создано никаких событий, пожалуйста, добавьте несколько.